LeftShark

LeftShark
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LeftShark eğlenceli bir beceri oyunudur

LeftShark eğer basit bir şekilde oynanabilen, ama bir o kadar da zor olan mobil oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan LeftShark'da dans eden bir köpekbalığının hikayesi konu alınıyor. Oyunun biraz saçma bir hikayeye sahip olduğu kabul edilebilir; fakat LeftShark'ın oynanışı bir hayli zevkli. Oyundaki temel amacımız kahramanımız olan dans eden köpekbalığının en uzun süre dans etmesini sağlayabilmek. Bu iş kolay görünse de aslında uzun süre köpekbalığını dans ettirebilmek için büyük bir çaba göstermemiz gerekiyor. Bu iş için ekranda çıkan renkli balonlardan uygun renkte olanlarına dokunmamız gerekiyor. Hangi renge dokunacağımızı ise ekranın yukarısından takip ediyoruz.

LeftShark tek dokunuşla oynanabilen bir oyun. Oyun görsel algılama ve tepki verme kabiliyetimiz ile reflekslerimizi zorlu bir teste sokuyor. Özellikle oyunun ilerleyen anlarında heyecan oldukça artmakta. Oyunun bu zor yapısı nedeniyle arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle tatlı rekabetler yaşayabiliyorsunuz.

Reklam destekli bir uygulama olan LeftShark eğer yüksek puanlarınızı Facebook üzerinden paylaşırsanız daha az reklam gösteriyor.

YORUMLAR