Lethal Lance

Lethal Lance
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Güzel görselli klasik platform oyunu sevenler için hazırlanmış Lethal Lance, her anı macera dolu bir dünyanın kapılarını size açıyor.

Lethal Lance, Bullypix'in çıkan son platform oyunu olarak aynı kulvarda yarışan diğer rakiplerine görsellik anlamında ciddi bir ders veriyor. Klasik bir oynanış tarzına sahip olan bu platform oyununda grafikler klasik oyunların kötü çözünürlüklerine adapte olmak zorunda kalmadan oyun atmosferini başarılı bir şekilde aktarmayı sağlıyor. Bu nedenle klasik oyun keyfi arayanlar kendilerini illa ki Commodore 64 oynarmış gibi hissetmek zorunda kalmıyor. Zıplama, koşma ve ateş etme dinamiklerinin yoğun olarak yaşandığı oyunun yumuşak görselleri başarılı bir şekilde işlenmiş.

Lethal Lance isimli bu sidescroller aksiyon tandanslı platform oyununda adamımız Lance, maceraperest ve yetenekli bir adam. Dünyaya kötülük saçmak isteyen bir düşmanı yok etmeye karar veren adamımız elindeki pompalı tüfekle maceraya hazır gibi görünüyor. Nitekim, siz onu kontrol etmedikçe bu iş gerçekleşmeyecek. 4 farklı dünya ve 32 bölümden oluşan bu oyun retina ekran desteğini de kullanarak size rengarenk bir oyun keyfi sunuyor.

YORUMLAR