LIMBO 1.0 (Android)
LIMBO
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,051

  • Üretici

    Playdead

LIMBO Game kaliteli bir platform oyunudur

LIMBO Game oyunculara benzersiz bir macera sunan bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanana akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Limbo ilk olarak Steam üzerinde yayınlanarak bilgisayar oyuncularının beğenisine sunulmuştu. Bu bağımsız yapım çıkışının ardından büyük beğeni kazanmıştı ve önemli ödüllere sahip olmuştu. Nihayet bu eğlenceli platform oyununu Android cihazlarımızda da oynayabiliyoruz.

LIMBO Game'de kaybolan kız kardeşini arayan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız kız kardeşinin izini bulabilmek için Limbo adlı farklı bir boyuta geçmek zorunda kalıyor. Bu boyutta kabuslar gerçekliğe dönüşmektedir ve karanlık bir hava hakimdir. Limbo'ya adım attığında ne yapacağını ve nereye gideceğini bilmeyen kahramanımızı yönlendirmek ve ona bu macerasında yol göstermek ise bize düşüyor. Oyunda bölümleri geçebilmek için zorlayıcı bulmacaları çözmemiz gerekmekte.

LIMBO Game atmosferi oldukça güçlü olan bir oyun. Oyunun siyaz-beyaz görselliği ortama uygun müziklerle ve kaliteli ses efektleriyle birleşmekte. Android cihazlarınızı yormadan çalışabilen Limbo yüksek kare hızlarında akıcı bir şekilde oynanabilmekte. 2 boyutlu çizimler oldukça kaliteli ve göze hoş görünüyor.

Eğer kaliteli bir platform oyunu oynamak isterseniz LIMBO Game'i kaçırmayın.

YORUMLAR