LYNE 110 (Android)

LYNE

110
LYNE
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LYNE, minimalistik yapısı ve sürekli güncellenen yeni özellikleriyle sıkılmadan oynayabileceğiniz harika bir bulmaca oyunudur.

Son zamanlarda belli başlı yapımcıların hakim olduğu mobil oyun sektöründe ara sıra bağımsız yapımcıları ve yeni fikirleri görmek güzel oluyor. Şimdi de bulmaca oyunlarına farklı bir bakış açısı kazandıran harika bir yapım var karşımızda: LYNE

LYNE rakiplerinden farklı olarak minimalistik yapısıyla karşımıza çıkan bir bulmaca oyunu. Android cihazlarınızdan belli bir ücret ödeyerek oynayabileceğiniz oyun, eğlenceli olmasının yanında rahatlatıcı bir özellik taşıyor. Estetik açıdan basit görünse de oynadığınız anda sizi rahatlattığını görünce çok şaşıracağınızı söylemeliyim. Burada bahsettiğim rahatlama hissi elbette tasarımından kaynaklanıyor. Göze hoş gelen yapısı sayesinde oyundan çıkmak istemiyorsunuz.

LYNE oynanış dinamikleriyle de kendine hayran bırakıyor. Birbirine komplike biçimde bağlı şekilleri bir noktadan diğer noktaya ‘aynı’ olacak şekilde getirmeniz gerekiyor. Burada uygulamanın görsellerine bakarak daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz. Sonsuz diyebileceğimiz şekilleri birbirine bağlamak sandığınız kadar kolay değil. Basit gibi görünse de iki noktayı bağlamak tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış. Zorluk derecesi gitgide artan oyunun bağımlısı olacağınızı rahatlıkla söyleyebilirim.

Hergün yeni bulmacalarla ve güncellemelerle ödediğiniz ücreti sonuna kadar hakeden LYNE, hiç sıkılmadan oynayabileceğiniz nadir oyunlardan. Böylesine sürükleyici bir oyunu denemenizi mutlaka tavsiye ederim.

YORUMLAR