Merve'yi Tavla

Merve'yi Tavla
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sizinle cilveleşen ücretsiz bir sanal asistan arıyorsanız Merve'yi Tavla size göre bir uygulama.

Türkiye'ye gerçekten zaman zaman oldukça ilginç kaçan çalışmalar ulaşıyor. Merve'yi Tavla isimli bu uygulama da onlardan bir tanesi. Son zamanlarda oldukça moda olan sanal asistan uygulamalarına kendi tuzunu biberini katmak isteyen Botego, gayet cilveleşen ve flörtleşmeden duramayan bir tür yaratmış. Kullanıcılar, istediklerinde, sadece yardım almakla kalmıyor. İsterseniz birebir chat yapıp kelimenin her anlamıyla Merve'ye yazabilirsiniz. O da zaten kısa süre içerisinde kaçamak cilvelerle naz yapan bir hale bürününce nasıl hissedeceğiniz ayrı bir şey tabii.

Tanıtım videosuna bir göz atarsanız muhtemelen uygulama ile gerçekleştirebileceğiniz sohbet imkanları konusunda daha fazla fikriniz olacaktır.

Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir uygulama olan Merve'yi Tavla tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Kısa bildirimler ve mesajlarla bulunduğunuz yer veya tarihe göre cilveli mesajlar ve uyarılar almak istiyorsanız bu uygulamayı deneyebilirsiniz. Bir müddet eğlence amaçlı da kullanmak isteyebilirsiniz.

YORUMLAR