Microbot

Microbot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microbot, Android tabanlı akıllı cihazlarda oynanan ve klasik sabit bir noktada duran namludan ateş ederek kutuları yok etmeye çalıştığımız bir tür beceri oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Microbot mobil oyunu, klasikleşmiş bir oyun mekaniğini yeni detaylarla renklendirip mobil oyun platformuna sunan bir beceri oyunudur.

Belirli bir görsel konsepte sahip olan Microbot oyununda aslında çok da yabancı olmadığımız bir oyun mekanizması yer alıyor. Benzerlerini birçok kez gördüğümüz oyunda sabit bir noktadan hareketli bir namluyla nişan alıp ateş ederek dağınık halde duran kutuları vurarak yok etmeye çalışacaksınız. Ancak tabi ki oyunun konseptine göre aletler de değişkenlik gösteriyor.

Oyunda bir gelecek konsepti hakim ve bu yönde renkler ve aletler seçilmiş. Namlumuzdan çıkacak olan mermiler de birer canlı organizmalar. Sayılı olan mermiler ise bittiğinde şayet kutuların tamamı yok edilemediyse oyunu kazanamamış oluyorsunuz. Ayrıca kutuların üzerinde yer alan numaralar da kutunun kaç vuruşta yok olacağını gösteriyor. Yani kutuda 8 rakamı varsa o kutuyu yok etmek için 8 kere vurmanız gerekiyor. Bu durumda aslında strateji de önem kazanıyor.

Beceri ve strateji unsurlarını bir araya getirerek nişan alacağınız Microbot mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR