Microgue 1.15 (Android)

Microgue

Microgue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microgue fantastik temalı bir bulmaca oyunudur.

Microgue ilginç bir oyun yapısını fantastik bir hikayeyle birleştiren bire mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu retro tarza sahip oyunda bir ejderhanın hazinesini çalarak tarihin gördüğü en yetenekli hırsız olmaya çalışan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız bu iş için ejderhanın yaşadığı büyük kuleye doğru yolculuk yapıyor. Kuleye vardığında kuleyi adım adım tırmanması ve en üst kattaki hazineye ulaşması gerekiyor; fakat kulenin her katı farklı canavarlar ve tuzaklarla korunuyor. Bu tehlikelere karşı kahramanımıza yardımcı olmak ise bize düşüyor.

Microgue'da oyun sistemi taktiksel bir yapıya sahip. Bir dama oyununa benzeyen Microgue'da oyun tahtasında hareket edebileceğimiz alanlar kareler ile işaretleniyor. Biz hamle yaptığımızda ekrandaki canavarlar da hareket ediyor. Canavarları yok edebilmek için ilk önce bizim onlara doğru hamle yapmamız gerekiyor. Eğer ilk hamleyi canavarlar yaparsa veya birden fazla canavar bizi sıkıştırırsa oyun sonlanıyor. Ayrıca oyun tahtasındaki tuzakları avantajımıza kullanabiliyor, canavarları bu tuzaklara çekerek onları yok edebiliyoruz.

Microgue 8 bit grafiklere ve ses efektlerine sahip. Eğer zorlu bulmacaları çözmeye hazırsanız Microgue oynamaktan keyif alabilirsiniz.

YORUMLAR