Mizu

Mizu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mizu, moda takibi ve online alışveriş için kullanabileceğiniz ücretsiz ve güvenilir Android uygulaması.

Mizu, son zamanlarda en popüler online alışveriş uygulamalarından bir tanesi. Müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu Android ve iOS uygulamaları sayesinde moda ve ürün takibini kolaylaştıran dev marka, kendi alanında en başarılı olan Trendyol ve Markafoni kadar yükselmeyi başardı.

Parfümden gece elbiselerine kadar aradığınız tü m ürünleri bulabileceğiniz Mizu'nun en güzel özelliklerinen bir tanesi moda, trend ve popüler ürünleri sunması.

Diğer online alışveriş sitelerine göre daha uygun fiyatlar ile hizmet veren Mizu, sırf bu nedenden dolayı oldukça fazla kişi tarafından tercih ediliyor diyebilirim.

Çiçek Sepeti ve Amazon gibi büyük firmalarının da ortak olduğu Mizu üzerinde aradığınız giyim, aksesuar, ayakkabı, kozmetik ve parfüm ürünlerini rahatlıkla bulabiliyor ve istediğiniz ürünleri kıyaslayarak hangisinin daha avantajlı olduğunu görebiliyorsunuz.

İnternet sitesi üzerinde olduğu gibi Android uygulaması üzerinde de şık bir arayüze sahip olan Mizu, böylece kullanıcıların ürünler ve kategoriler arasında rahatlıkla gezebilmesini sağlıyor.

Orijinal ürün garantisi dışında taksitli alışveriş ve ücretsiz kargo gibi ekstralar ile verilen hizmeti arttıran Mizu üzerindeki kampanyaları yakından takip etmek ve çok uygun fiyatlara istediğiniz ürünleri satın almak için uygulamayı mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR