Motorbike Traffic Racer 3D 1.3 (Android)

Motorbike Traffic Racer 3D

1.3
Motorbike Traffic Racer 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Motorbike Traffic Racer 3D hızın ve aksiyonun bir an bile azalmadığı ücretsiz bir motosiklet oyunudur.

Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oyanayabileceğiniz aksiyon dolu bir motosiklet yarışı oyunu arıyorsanız Motorbike Traffic Racer 3D’yi denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Gelişmiş grafikler ve etkileyici fizik motoru sayesinde gerçeğe yakın bir deneyim sunan bu oyunda akan trafikte yol almaya çalışıyoruz.

Bu tarz oyunlarda denk geldiğimiz gibi bu oyunda da alacağımı puan gittiğimiz mesafeyle doğru orantılı. Ne kadar uzağa gidersek o kadar fazla puan alıyoruz. Mobil cihazımızı hareket ettirerek motosikletimizi kontrol edebiliyoruz. Bu noktada kontrollerin sorunsuz çalıştığnız belirtmek istiyorum. Fakat bazen çok ters durumlar meydana gelebiliyor. Bu gibi zamanlarda kontrolü sağlayamazsak aracımızdan düşüyoruz.

Grafik kalitesi olarak bir mobil oyundan bekleneni başarıyla sunan oyunda gerçekçi bir fizik motoruna yer verilmiş. Bu sayede etki ve tepkiler başarıyla yansıtılıyor. Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğim Motorbike Traffic Racer 3D’yi tamamen ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.