Multi-storey Car Parking 3D 1.2 (Android)

Multi-storey Car Parking 3D

1.2
Multi-storey Car Parking 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Multi-storey Car Parking 3D mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir park etme oyunudur

Multi-storey Car Parking 3D oyunculara eğlenceli bir şekilde vakit geçirme imkanı veren bir mobil araba park etme oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Multi-storey Car Parking 3D'de katlı otoparklarda gerçekleşen zorlu sürüş testleri bizi bekliyor. Oyunda çok katlı otoparklara araçlarımızla giriyoruz ve park yerini zamanında bulmaya ve aracımızı doğru yere park etmeye çalışıyoruz. Tabi bu işi yaparken bir hayli dikkatli olmamız gerekiyor. Aracımızı park ederken diğer araçlara veya bariyerler gibi engellere çarpmamamız gerekli.

Multi-storey Car Parking 3D'de aracımızı nasıl park ettiğimize göre puan kazanıyoruz. Ne kadar doğru bir şekilde park edersek o kadar yüksek puan kazanmaktayız. Oyun boyunca kazandığımız puanı yeni araçların kilidini açmak için kullanabilmekteyiz.

Multi-storey Car Parking 3D'yi farklı kontrol seçeneklerinden birini kullanarak oynayabilirsiniz. Dilerseniz klasik dokunmatik kontrollerle, dilerseniz hareket sensörü yardımıyla, dilerseniz de sanal tuşları kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.

YORUMLAR