Numberful 1.0.3 (Android)

Numberful

Numberful
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Numberful, sizden istenilen rakamı bulmaya çalışacağınız ve gittikçe zorlaşan eğlenceli bir Android bulmaca oyunu.

Numberful, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz hem eğlenceli hem de ücretsiz bir sayısal bulmaca oyunu. Eve alınan gazetelerdeki bulmaca eklerini alan kişi sizseniz ve rakamlarla oynamayı seviyorsanız bu oyun tam size göre diyebilirim.

Farklı bölümler yer alan oyunda bölümler arasında ilerledikçe oyun zorlaşıyor. Oyundaki amacınız ise sizden istenen rakamı en uzun bağlantılar kullanarak bulmak. Yani sizden 20 elde etmeniz isteniyorsa oyun alanı içerisindeki rakamları birbirlerine bağlayarak toplayıp 20'yi elde etmeniz gerekiyor.

1'den 100'e kadar ilerleyen seride elde edilmesi istenen rakamlar arttıkça daha dikkatli hamleler yapmanız gerekiyor. Oyunun en kritik noktası ise zamana karşı yarışıyor olmanız. Fakat oyun içerisinde yapacağınız hızlı ve doğru hamleler ile zaman bonusu kazanabiliyorsunuz. Zaman bonusu dışında çift kat puan, zaman dondurma ve rakam atlama gibi özellikler de kazanabiliyorsunuz.

Genellikle küçük yaşta ortaya çıkan matematiği sevme ya da sevmemeye göre oyuna olan ilginiz değişebilir. Özellikle matematikle arası iyi olanlar oyunu çok seveceklerdir fakat arası iyi olmayanlar da bu oyunu arasını iyi yapmak ve kendini geliştirmek adına oynayabilirler.

Boş zamanlarda oynanabilecek güzel bulmaca oyunlarından bir tanesi olan Numberful'un Android dışında iOS versiyonu da bulunuyor. Bu nedenle oyunu severseniz iPhone ve iPad sahibi olan arkadaşlarınıza da önerebilir, hatta onlarla yarışabilirsiniz.

Oyun tahtası üzerindeki rakamları yatay, dikey ve çapraz olarak bağlayıp istenen sayıları elde etmeniz gereken bu oyunu hemen ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.