Oopstacles 2.0 (Android)

Oopstacles

2.0
Oopstacles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Oopstacles, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Oopstacles, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Renkli grafiklere ve etkileyici bir atmosfere sahip olan Oopstacles ile zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. 

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz harika bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkan Oopstacles, kolay oynanışı ve zorlu bölümleriyle dikkat çekiyor. 250'den fazla zorlu bölümün yer aldığı oyunda balonların ve kutuların üzerinde zıplayarak ileri gitmeye çalışıyorsunuz. Becerilerinizi ve reflekslerinizi test eden oyunda işiniz de bir hayli zor. Dikkatli olmalı ve birbirinden zorlu bölümlerin üstesinden gelmelisiniz. Farklı oyun modlarının da yer aldığı oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyor ve şaşırtıcı karakterlerle oyun deneyimi yaşayabilliyorsunuz.

Tek dokunuş moduyla oynanan oyunda engelleri aşmalı ve yüksek puanlara ulaşmalısınız. Çocukların da severek oynayabileceğini düşündüğüm Oopstacles'ı sakın kaçırmayın. Birbirinden zorlu görevlere sahip olan oyunda liderlik tablosunda üst sıralara tırmanabilir ve arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz. Harika ödüller de kazanabileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor. Yeteneklerinizi sergilemeniz gereken Oopstacles oyununu mutlaka denemelisiniz.

Oopstacles oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


YORUMLAR