Pathlink 1.2.5 (Android)

Pathlink

Pathlink
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pathlink karşımıza sade fakat eğlenceli bir bulmaca oyunu olarak çıkıyor.

Pathlink sade altyapısıyla dikkatimizi çeken fakat eğlence dozu bir hayli yüksek bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir. Hem tablet hem de akıllı telefonlarımız üzerinde ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız ekranda yer alan karelerin hepsinin üzerinden geçmek ve boş kare bırakmamak.

Oyun ilk başta kolay bölümlerle başlıyor. Birkaç bölüm sonra ise işler karışmaya ve içerisinden geçmemiz gereken karelerin sayısı artmaya başlıyor. Bu aşamada biraz zorlandığımızı söyleyebilirim. Oyuna dair en fazla hoşumuza giden ayrıntı ise bölümlerin farklı çözümlere sahip olması. Düzinelerce bölümü bitirdikten sonra oyuna tekrar başladığınızda bile asla tekdüzelik hissine kapılmayacaksınız.

Oyun başta da belirttiğimiz gibi tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor fakat içerisinde gerçek parayla satın alabildiğimiz bir takım özellikler sunuyor. Bunları satın almak zorunlu değil fakat oyun üzerinde belli bir miktar etkiye sahip. Genel çerçeveden baktığımızda Pathlink son derece keyifli bir oyun ve boş zamanlarınızı değerlendirmek için deneyebileceğiniz ideal seçenekler arasında yer alıyor.

YORUMLAR