Peggle Blast 2.0.0 (Android)

Peggle Blast

Peggle Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Peggle Blast eğlenceli ve renkli bir balonm patlatma oyunudur

Peggle Blast oyunculara boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde değerlendirme imkanı veren eğlenceli bir mobil balon patlatma oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Peggle Blast'da farklı oyunlardaki güzel öğeler birleştiriliyor. Oyunun temel olarak klasik balon patlatma oyunlarıyla DX Ball tarzındaki bulmaca oyunlarının bir karşımı olduğu söylenebilir. Oyundaki temel amacımız her bölümde belli sayıdaki balonu patlatmak. Bu iş için sınırlı sayıda topa sahibiz ve bu nedenle topları fırlatırken dikkatli bir şekilde hesaplama yapmamız gerkeiyor. İşimizi kolaylaştıracak güzel bonuslar ise toplar arasında gizli. Bu bonuslardan yararlanarak bölümleri daha hızlı geçebilmemiz mümkün.

Peggle Blast kolay dokunmatik kontrollere sahip. Ayrıca oyunda yer alan yakınlaştırma seçeneği ile topu fırlatacağınız noktayı daha büyük bir şekilde görebiliyor ve daha iyi hesaplama yapabiliyorsunuz. Renkli ve canlı grafiklerin ve görsel efektlerin yer aldığı Peggle Blast size eğlenceli ve göze hoş görünen bir oyun deneyimi yaşatıyor.

Peggle Blast yediden yetmişe her yaştan oyuncuya hitap eden bir oyun. YÜzlerce bölümün yer aldığı bu eğlenceli oyun sizi uzun süre eğlendirebilecek bir yapıya sahip.