Photo Magix 1.5 (Android)

Photo Magix

1.5
Photo Magix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Magix, birbirinden güzel efektleri fotoğraflarınıza ekleyerek onları daha güzel gösterebileceğiniz ve aynı zamanda kolajlar hazırlayabileceğiniz ücretsiz ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Photo Magix, günümüzde neredeyse herkesin fotoğraflarına eklediği efektleri eklemesine olanak sağlayan uygulamalardan bir tanesidir. Sosyal medyada yada arkadaşlarımız ile özelden paylaştığımız resimler artık normal halleri ile ilgi görmüyor yada beğenilmiyor. Bu nedenle neredeyse tüm akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında bu tür fotoğraf düzenleme ve efektlendirme uygulamaları bulunuyor.

Uygulama beraberinde bir çok akıllı düzenleme aracını da getiriyor ve yapacağınız işleri çok daha fazla kolaylaştırıyor diyebilirim. Efektsiz yada düzenleme olmadan hiç bir anlam taşımayan fotoğraflarınız bu uygulama sayesinde muhteşem bir hale gelebilirler.

Sadece efekt ekleme uygulamalarına göre bir çok artısı bulunan uygulama fotoğraflar üzerinde çizim yapma, kolaj hazırlama ve çok daha fazlası ile bir çok işlem yapmanızı sağlıyor.

Uygulamanın güzel özelliklerinden bir diğeri ise hazırlamış olduğunuz fotoğrafları sosyal medya platformları üzerinde arkadaşlarınız ile hemen paylaşabilmeniz. Tek bir uygulamayı kullanarak tüm fotoğraf düzenleme ve süsleme işlerinizi halledebilir ve fotoğrafları arkadaşlarınızla aynu uygulama üzerinden paylaşabilirsiniz.

Uygulama ücretsiz olarak sunulduğu için içerisinde reklam gösterimleri yapılmaktadır. Eğer uyguamayı deneyerek beğenirseniz, uygulama içerisinden reklam kaldırma satın alarak hem uygulamayı reklamsız kullanablir hem de geliştiricisine destek de bulunmuş olursunuz.

Fotoğraf düzenleme, süsleme ve kolaj hazırlama gibi işlemleri yapmaktan hoşlanıyorsanız, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde Photo Magix'i kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR