Pixwip

Pixwip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixwip arkadaş grupları arasında sosyal bir platform oluşturarak birbirlerine fotoğraf gönderme ve bu fotoğrafları tahmin etme konsepti üzerine kurulu bir oyun.

Pixwip Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir resim tahmin etme oyunudur. Oyundaki temel amacımız arkadaşlarımızın bize gönderdikleri fotoğrafları tahmin etmek ve aynı şekilde onlara fotoğraf gönderek tahminde bulunmalarını sağlamak.

Oyunda 10 farklı resim kategorisi bulunmakta. İstediğiniz kategoriyi seçip o kategoriye ilişkin fotoğraflar çekip gönderebilirsiniz. Dünya çapında oynayabileceğiniz bir oyun olan Pixwip’te ister arakdaşlarınıza karşı ister hiç tanımadığınız oyunculara karşı oynayabilirsiniz. Bu özelliği ile Pixwip iyi bir sosyalleşme uygulaması olarak öne çıkıyor. Yani isterseniz yeni arkadaşlıklar kurabilir ve birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Bu tarz bir oyundan beklendiği gibi Pixwip’te de Facebook desteği sunuluyor. Bu özelliği kullanarak arkadaşlarınıza Facebook üzerindne oyun daveti gönderebilirsiniz. Oyun son derece yaratıcı bir şekilde tasarlanmış. Oyunculara kategoriler sunması ve fotoğrafları bu kategorilere göre çekmelerini istemesi yaratıcılığı körükleyen faktörlerden sadece biri.

Arkadaşlarınızla fiziksel olarak beraber olmasanız bile bir araya gelip eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir uygulama olan Pixwip’i özellikle fotoğraf çekmekten hoşlanan herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR