Playboy NOW

Playboy NOW
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Playboy NOW uygulamasıyla Android cihazlarınızdan kolayca en eğlenceli haberleri görüntüleyebilir, galeri ve videolara göz atabilirsiniz.

Playboy NOW uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının en son Playboy haberlerine erişebilmek için kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor. Hem kolay kullanılır arayüzü hem de oldukça geniş içerik skalası sayesinde kullanırken illa ki yetişkinlere yönelik içerikleri görmek zorunda değilsiniz. Zira içerisinde oldukça fazla sayıda kategori yer alıyor ve bu kategorilerde herhangi bir konuda haberlere erişmek mümkün. Uygulamanın arayüzünün kolay kullanımlı bir şekilde hazırlanmış olması sayesinde menüler arası geçişlerde zorlanmak da mümkün değil.

Genel olarak ünlüler, gece hayatı, kızlar, eğlence, oyunlar gibi konular üzerine haberler sunan Playboy NOW, böylece ciddi haberler okumaktan sıkılanlar için çerez içeriklere yönelik bir kaynak haline geliyor. Bu yüzden uygulamadan çok ciddi haberler ve yorumlar beklemek yanlış olacaktır. Elbette klasik Playboy içeriklerine dair haberlere erişmek de uygulamanın olanakları arasında yer alıyor.

İçerisinde bir galeri ve video bölümü de barındıran uygulama, böylece yazı okumaktan sıkılanlar için yeteri miktarda görsellik barındırıyor. İsterseniz içerisindeki galeri, fotoğraf ve videoları sosyal medya hesaplarınızdan arkadaşlarınızla paylaşmanız da mümkün. Fakat uygulama içerisindeki tüm içeriklere erişebilmek için internet bağlantınızın aktif olması gerekiyor ve videolar gibi içerikleri 3G hesaplarınız üzerinden izlemeye çalışmanız kısa sürede kotanızın bitmesiyle sonuçlanacaktır. Görsel içeriklere bakacağınız zaman Wi-Fi bağlantıya geçiş yapmayı unutmamanız faydanıza olacaktır.

Uygulamanın çalışması esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmak mümkün değil ancak tasarımının daha iyi olması gerektiğini de hissedeceksinizdir. Gelecek sürümlerde bu tip ufak sıkıntıların giderileceğini düşünüyorum.

YORUMLAR