Pro Feel Golf 2.0.1 (Android)

Pro Feel Golf

Pro Feel Golf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pro Feel Golf, Android platformu üzerinde oyunculara golf oynama imkanı sunan ücretsiz ve profesyonel bir golf oyunu.

Pro Feel Golf, tüm Android telefon ve tablet sahiplerinin golf oynamasını sağlayan gelişmiş, ücretsiz ve başarılı bir Android golf oyunu. Oldukça gerçekçi ve canlı bir golf oyunu olan Pro Feel Golf, oynarken gerçekten golf oynuyormuşunuz gibi hissetmenizi sağlıyor.

Gerçekçi golf oynamanızı sağlarken sizlere gerçeğe yakın golf sahaları sunan oyunun kontrolleri oldukça hassas ve rahat. Bu nedenle ilk başladığınızda olmasa bile kısa bir süre sonra rahatlıkla oynayacağınızdan eminim.

Farklı farklı golf sahalarının olduğu oyunda sürekli farklı sahalara giderek farklı deneyimler elde ediyorsunuz. Oynadıkça daha da profesyonel bir golfcü olacağınız oyuna arkadaşlarınızı da davet ederek onların mı yoksa sizin mi daha iyi bir golfcü olduğunu göstermeniz de mümkün. Ayrıca oyunda elde ettiğiniz başarıları sosyal medya üzerinde de paylaşabiliyorsunuz.

Ülkemizde yeni yeni popüler olan sporlardan bir tanesi olmasına rağmen zamanla çok daha hızlı gelişeceğinizi düşündüğüm golfü Android mobil cihazlarımıza kadar hem de ücretsiz olarak getiren Pro Feel Golf oyununu hemen inidirip golf oynamaya başlayın.

YORUMLAR