Puppy Love 0.3.6 (Android)

Puppy Love

Puppy Love
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Puppy Love, Android cihazlarınız üzerinde size ait bir köpek sahibi olmanızı sağlayan eğlenceli bir Android sanal pet oyunu.

Puppy Love, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde de olsa bir köpek sahibi olmanızı sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir Android sanal pet oyunu. Bir zamanlar ellerimizden düşürmediğimiz sanal petleri Android mobil cihazlarımıza taşımamızı sağlayan bu oyunda bir köpek sahibi olacak ve onunla ilgili her şey ile siz ilgileneceksiniz.

Oyunda köpeğinizin giyiminden beslenmesine kadar ilgilenmeniz gerekiyor. Bir çok farklı aktivite bulunan oyunda canınız sıkılmadan saatlerce köpeğiniz ile vakit geçirebiliyorsunuz. Yetişkinlerden çok çocuklara yönelik geliştirilen bir oyun olan Puppy Love, çocukların küçük yaşlarda hem köpek hem de hayvan sevgisi kazanması sağlayan oyunların başında geliyor. Bu nedenle çocuklarınız sokaklarda karşılaştığı kedi ve köpeklerden korkuyorsa ya da çekiniyorsa bu ve bunun gibi oyunlar ile onlara alışmasını ve bir hayvan sever olmasını sağlayabilirsiniz.

Oyunda yapabileceğiniz bazı aktiviteler:

  • Köpeğinizi sevdiğiniz şekilde giydirme
  • Farklı yiyecekler ile köpeğinizi besleme
  • Sevimli köpeğiniz ile oyunlar oynama
  • Yaralanan köpeğinizi iyileştirme
  • Köpeğiniğiz ile birlikte fotoğraf çekilme
  • Köpeğinizi banyo yaptırma
Renkli, kaliteli ve 3 boyutlu grafikleri ile Android telefon ve tabletlerinizin başına kilitleyen oyunlardan bir tanes arıyorsanız uzaklara gitmeden hemen Puppy Love'ı ücretsiz olarak indirip, kesinlikle oynamaya başlayın.

YORUMLAR