Pushover 2.2.8 (Android)

Pushover

Pushover
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pushover uygulaması ile Android cihazlarınızdan pek çok web servisi ve uygulamanın bildirimlerini takip edebilirsiniz.

Pushover uygulaması, çok sayıda farklı web servisini veya mobil uygulamayı takip edenler için hazırlanmış bir Android uygulaması olarak karşımıza çıktı. Bu servislerin yanında kendi kodladığınız çeşitli scriptler, sunucular ve diğer konularda da destek sunan uygulama, tüm bu araçlardan gelen bildirimleri tek bir noktada toplamanıza yardımcı oluyor. Hem kolay kullanılır arayüzü hem de geniş desteği sayesinde kullanırken pek zorlanacağınızı da sanmıyorum.

Uygulama deneme sürümü olarak kullanılabiliyor ve 5 günün ardından tam sürümü satın almanızı gerektiriyor. Ancak beş gün boyunca tüm işlevlerini kullanabildiğiniz için oldukça güzel bir fikir edinebileceğinize inanıyorum.

Uygulamayı kullanırken RSS okuyuculardan tutun da mesajlaşma uygulamalarına kadar tüm hizmetlerden gelen bildirimleri telefonunuzun veya tabletinizin bildirim çubuğunda görebilir, daha sonra bunları toplu olarak da Pushover'ın arayüzünden görüntüleyebilirsiniz.

Pebble akıllı saatleri de desteklemesi sayesinde kolunuzdaki akıllı saatten de bildirimleri görme şansınız mevcut. Her ne kadar uygulamanın arayüzü son dönemlerde ortaya çıkan uygulamalar kadar güzel olmasa da işlevselliğinin yüksek olması nedeniyle bu konuda bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Devamlı olarak onlarca farklı olayı takip etmek zorunda olan kullanıcıların kullanırken keyif alacakları bir uygulama olduğu kesin. Eğer beş gün boyunca uygulamanın çalışmasından memnun kalır ve işlerinizi kolaylaştırdığını düşünürseniz güvenle satın alabilirsiniz.

YORUMLAR