Ragdoll Soccer

Ragdoll Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ragdoll Soccer, tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir futbol oyunu olarak dikkat çekiyor.

Ragdoll Soccer, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ilginç bir futbol oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu ilginç oyunda eğlenceli bir atmosfer bizleri bekliyor. Açıkçası gerçekçilik seviyesi yüksek bir futbol oyunu arıyorsanız Ragdoll Soccer sizi pek tatmin etmeyecektir. Fakat asıl aradığınız şey eğlence ise, işte o zaman doğru adrestesiniz demektir.

Ragdoll Soccer'da karşımıza Kafa Topu oyununda görmeye alıştığımız türden bir atmosfer çıkıyor. Oyuna başladığımız zaman ikişer oyuncudan oluşan iki takımın mücadelesine konuk oluyoruz. İki kişilik oynandığı için oyun epey keyifli geçiyor. Eğer yanınızda sizin gibi futbolu seven bir arkadaşınız varsa Ragdoll Soccer ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Kontrol mekanizması son derece basit bir düzenek üzerine kurulmuş. Sadece zıplama ve şut çekme tuşları mevcut. Oyuncuları bu butonlar aracılığı ile kontrol ediyoruz. Bu tarz oyunlarda gördüğümüz tuhaf güçlendiriciler ve cezalar bu oyunda da mevcut.

Grafik olarak retro konsepte sahip olan Ragdoll Soccer, eğlence odaklı futbol oyunu oynamak isteyenlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.