Real Garbage Truck Simulator

Real Garbage Truck Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Garbage Truck Simulation ortalama seviyelerde yer alan ve simülasyon oyunlarından hoşlananlara hitap eden bir oyun.

Real Garbage Truck Simulation pek alışık olmadığımız türden bir simülasyon oyunu. Oyunda çöp kamyonunun direksiyonuna geçiyor ve şehrin çöplerini toplamaya başlıyoruz. Gelişmiş grafiklerle donatılmış olan oyunda çevre ve araç modellemeleri de tatmin edici seviyelerde.

Oyunda şehirde dolaşıp sokaklara bırakılmış olan çöpleri topluyoruz. Elbette bu çöpleri boşaltmak için gittiğimiz tesisler de mevcut. Bu tesislerde son derece dikkatli olmalıyız ve diğer çöp kamyonlarına çarpmamak için hassas hamleler yapmalıyız. Aksi halde hasar alabilir veya hasar verebiliriz.

Real Garbage Truck Simulation’da farklı kamera açıları mevcut. Bu açılardan en gerçekçi olanı hiç şüphesiz ki kabin içi kamera açısı. Aracın konsolunda yeterli seviyede grafik kalitesine yer verilmiş. Direksiyonu, gaz ve fren pedallarını kullanarak aracımızı hareket ettirebiliyoruz. Elbette vites kolunu da unutmamak gerekiyor.

Genel anlamda Real Garbage Truck Simulation ortalama seviyede bir oyun. Simülasyon oyunları ilgi alanınıza giriyorsa bu oyunu oynamamak için hiçbir sebebiniz yok.

YORUMLAR