Remixlive 1.0.1 (Android)

Remixlive

Remixlive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Remixlive, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir ses ve müzik uygulamasıdır.

Remixlive, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir müzik oluşturma uygulaması olarak dikkat çekiyor. Uygulamada yer alan launchpad ile kendi müziğinizi yapabilirsiniz.

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde müzik yapmanıza imkan sağlayan Remixlive, bir stüdyo ortamını size sunuyor. Yüzlerce farklı kombinasyon ve sonsuz döngülü notolar ile zevkinize uygun müzikler yapabilirsiniz. Profesyonellere göre olan Remixlive, yüksek kaliteli parçalar oluşturmayı da sağlıyor. Uygulamada yer alan özellik ile dışarıdan ses bağlamak ve ses kayıt etmekde mümkün oluyor. Zengin katmanlı sesler oluşturabilir, eşsiz parçalarınızı ortaya çıkarabilir ve daha nice işlemi bu basit uygulama sayesinde yapabilirsiniz. Birden fazla formatta ses çıktısı alabilir ve müziklerinizi çeşitli kanallar yoluyla yayabilirsiniz. Remixlive tam donanımlı bir stüdyo uygulaması olarak da nitelendirilebilir.

Remixlive uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR