Retando Ecuador

Retando Ecuador
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Retando Ecuador, Android telefon ve tablet sahiplerinin oynayabileceği bir çok bulmaca oyununa ulaşmasını sağlayan eğlenceli bir oyun paketidir.

Retando Ecuador, ufak oyunlardan oluşan bir Android bulmaca oyunları uygulamasıdır. Uygulama içerisinde 7 farklı zorlayıcı bulmaca oyunu bulunuyor. Bu oyunların her birini oynayarak bitirmeye çalışmak hem eğlenmenizi hem de keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Oyundaki amacınız birbirinden farklı 7 bulmaca oyununu tamamlamak. Bunlardan bir tanesine örnek vermek gerekirse, arabaları yolun karşısına geçirmeye çalışacağınız oyunda ne kadar hızlı giderseniz o kadar çok puan kazanıyorsunuz. Diğer bir oyunda ise en az 3 tane aynı jöleyi eşlemeye çalışarak tüm jöleleri temizlemeye çalışmalısınız.

Yukarıda söylediğim gibi oyun içerisinde oynayabileceğiniz 7 farklı mini oyun bulumaktadır. Bulmaca oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız ve bulmaca oyunlarında kendinize güveniyorsanız Retanda Ecuador'u Android telefon ve tabletlerinize kesinlikle indirmelisiniz. Renkli ve sevimli grafikleri bulunan 7 farklı oyunu oynayarak hem boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz, hem de eğlenebilirsiniz.

YORUMLAR