Retrix

Retrix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Retrix, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz retro görünüme sahip bir tetris oyunu.

Retrix, klasikleşen oyunlar listesinde yer alan tetrisin Android'e uyarlanmış olan versiyonu. Retro görünüme sahip olan bu oyunda klasik ya da farklı oyun modlarında tetris oynama keyfini doya doya yaşayabiliyorsunuz.

Tüm Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak indirebileceği uygulama çok detaylı ve gelişmiş bir oyun olmamasına rağmen küçük molalarınızı keyifli geçirmenizi ya da boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirmenizi sağlıyor.

Oyundaki blokların kontrolü tamamen sizde ve bunu oynarken rahatlıkla hissedebiliyorsunuz. Kolay kontrol mekanizması ve akıcı oyun yapısı ile belki de çok özlediğiniz tetrisi Android mobil cihazlarınıza kadar getiren Retrix oyunu kendi kategorisinde başarılı oyunlar arasında yer alıyor diyebilirim.

Bir çok tetris oyunu eski ve kalitesiz grafiklerden oluştuğu için ön plana çıkan Retrix sayesinde tetris oynayarak rekorları kırmayı deneyebilirsiniz. Ayrıca tetrisde iyi olduğunu söyleyen arkadaşlarınızla yarışarak tetriste kimin daha başarılı olduğunu da onlara gösterebiliyorsunuz.

YORUMLAR