Rock Bandits

Rock Bandits
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rock Bandits'te heyecanlı ve bir o kadar da eğlenceli bir maceraya ortak oluyoruz ve Buz Kralı'na karşı mücadeleye giriyoruz.

Rock Bandits hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerine indirebileceğiniz bir platform oyunudur. Cartoon Network imzalı bu oyundaki amacımız Finn ve Jake’e yardım edip, Marceline‘nin çalınan hayranlarını geri kazanmaya çalışıyoruz.

20 bölüme sahip olan oyunda birbirinden heyecanlı maceralara tanık oluyoruz. Buz Kralı kendi yetenekleriyle bir hayran kitlesi yaratamamaktaydı. Bu nedenle Marceline’nin hayranlarını çalan Buz Kralı’na karşı mücadele vermemiz gerekiyor. 20 bölüm Lumpy Space, Bad Lands ve Ice Kingdom gibi farklı mekanlarda sunuluyor. Oyun eğlenceli bir atmosfere sahip olsa da sanki bir süre sonra tekdüze hale geliyor.

Oyunda hem Finn’i hem de Jake’i yönetiyoruz. Bu karakterlerin farklı özellikleri mevcut ve bu özelliklerin her biri farklı amaçlarla kullanılabiliyor. Buna ek olarak oyunculara da bir takım serbestlikler sağlanmış. Örneğin kılıcınızı kendiniz tasarlayabiliyorsunuz.

Keyifli ve boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Rock Bandits’i denemek isteyebilirsiniz.