Ruthless Sniper

Ruthless Sniper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk Keskin Nişancı mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sniper oyunudur

Türk Keskin Nişancı oyunculara nişan alma yeteneklerini sergileme imkanı veren bir mobil FPS oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sniper oyunu olan Ruthless Sniper'da teröristlere tek başına savaş açan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız teröristleri avlamak için düşman karargahlarına gizlice yaklaşıyor. Bu adımdan sonra kontrolü devralıyoruz ve hedeflerimizin yerini tespit ederek doğru anda tetiğe basmaya çalışıyoruz. Uzun menzilli silahlarımızla nişan alırken dikkatli olmamız gerekiyor; çünkü yapacağımız küçük bir hata düşmanların alarma geçmesine ve görevin başarısız olmasına sebep olabiliyor.

Ruthless Sniper'da bize farklı görevler veriliyor. Bu görevlerde özel keskin nişancı tüfeklerini kullanabilmemiz mümkün. Oyun boyunca düşman üslerindeki hedefleri yok ederken helikopter gibi savaş araçlarıyla da karşılaşıyoruz. Ruthless Sniper'ın kontrolleri çok karışık değil. Oyun grafikleri ise ortalama kalitede.

Ruthless Sniper tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun. Oyunda herhangi bir uygulama içi satın alım işlemi de bulunmaması oyuna artı puan kazandırıyor. Eğer FPS oyunlarını seviyorsanız Ruthless Sniper hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR