Sago Mini Forest Flyer 1.0 (Android)

Sago Mini Forest Flyer

1.0
Sago Mini Forest Flyer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sago Mini Forest Flyer, kuş dostunuzla beraber doğada gezi yapmayı ve bu gezi sayesinde doğayı iyice keşfetmenizi amaçlıyor.

Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Sago Mini Forest Flyer, oldukça farklı ve eğlenceli bir uygulama. Kuş dostunuzla beraber ormanı dolaşabilir ve doğayı keşfedebilirsiniz.

İlk olarak yuvasında bulunan kuşu biraz dolaşmak için dışarıya çağırmanız gerekiyor. Uygulamanın ana karakteri olan kuş bu çağrınıza cevap verirse macera başlıyor. Artık sizin ve dostunuzun keşfetmesi gereken onlarca farklı mekan mevcut. Ağaçlara konacaksınız, çiçekleri sulayacaksınız ve ormandaki diğer canlılarla muhabbet edeceksiniz. Kulağa oldukça hoş geliyor değil mi?

Çocuklar için tasarlanan Sago Mini Forest Flyer, uygulamanın kontrolünü de tamamıyla çocuklara bırakmış. Yani çocukların istemediği herhangi bir aksiyon oyun içerisinde olmuyor ve kuş dostunuz sizi asla üzmüyor. Oynayanları neşelendirdiğini iddia eden Sago Mini Forest Flyer, oldukça doğa dostu ve basit bir Android uygulaması.

Sago Mini Forest Flyer'in diğer ilginç bir özelliği ise herhangi bir şekilde reklam bulundurmaması. Reklamların dışında uygulama içerisinden de herhangi bir şekilde satın alma işlemi yapamıyorsunuz. Yani çocuklar için oldukça güvenli bir uygulama. Eğer küçük bir çocuğunuz varsa ve uslu durmuyorsa ona bu oyunu oynatabilirsiniz.

YORUMLAR