Şahin Jant Modifiye

Şahin Jant Modifiye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin Jant Modifiye hızlı ve heyecanlı bir Şahin simülatörüdür

Şahin Jant Modifiye eüer kendinize bir Şahin model araba yaratmak ve bu arabayı kullanarak lastik yakmak isterseniz beğeninizi kazanabilecek bir mobil Şahin oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir Şahin simülatörü olan Şahin Jant Modifiye'de oyunculara araçlarını modifiye ederek hayallerindeki Şahin'i yaratma imkanı veriliyor. Oyuna Şahin'imizi seçerek başlıyoruz ve sonrasında aracımızı adım adım kişiselleştiriyoruz. Şahin'imize görkemli jantlardan birini seçtikten sonra sıra bu jantlara özel desenler eklemeye geliyor. Bunun yanında aracımızın üzerine çarpıcı sticker seçeneklerini de ekleyebiliyoruz. Sonuçta kendini uzaktan belli eden ve ilgileri üzerine toplayan bir Şahin çıkıyor. Bu aracın seçeceğiniz modifiye seçenekleriyle tamamen size ait olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Şahin Jant Modifiye kendi Şahin'inizi modifiye etmeyi ve tercihlerinize göre şekillendirmeyi bitirdikten sonra asfalt üzerinde test etmenize de izin veriyor. Oyunda drift yaparak lastik yakabilir ve Şahin kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz sıfır çizebilir, dilerseniz hızlı bir şekilde yanlayarak viraj alabilirsiniz.

Şahin Jant Modifiye'nin grafiklerinin oldukça basit olduğu söylenebilir. Eğer grafikler sizin için çok önemli değilse Şahin Jant Modifiye hoşunuza gidecektir.