Screen Grabber

Screen Grabber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Screen Grabber, Android cihazlarınız üzerinde ekran görüntüsü alıp, görüntüyü düzenledikten sonra paylaşım yapmanıza olanak tanıyan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulaması.

Screen Grabber, Android telefon ve tabletlerinizin ekran görüntüsü alıp, üzerinde kesme biçme gibi fotoğraf düzenleme işlemleri yapmanızı ve en son olarak da oluşturduğunuz görüntüyü farklı platformlar üzerinden paylaşma imkanı sunan yararlı ve kullanımı kolay bir Android uygulaması.

Android cihazlar üzerinde farklılık göstermesine rağmen genel olarak 2 farklı ekran görüntüsü alma methodu bulunuyor. Bunlarda bir tanesi elinizin tamamıyla ekranın solundan sağına doğru elinizi kaydırmanız. Tüm ekranı kapsayacak şekilde yapmanız gereken bu yöntem için ayarlardan açık olması gerekiyor.

Diğer yöntem ise aşağı yukarı herkesin bildiği ya da kullandığı güç tuşu ile ses azaltma tuşuna aynı anda basılması. Bu iki yöntemden ilkini genelde Samsung Android cihazlarda kullanabiliyorsunuz. Eğer cihazınızda nasıl ekran görüntüsü alındığını bilmiyorsanız, hemen Google'dan araştırma yaparak öğrenebilirsiniz.

Screen Grabber uygulaması yukarıdaki iki yöntemi kullanmak yerine tek bir tuş ile ekran görüntüsü almanızı oldukça kolaylaştırıyor. Ekran görüntüsünü aldıktan hemen sonra sunulan araçları kullanarak resim üzerinde bir takım düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Son aşama olarak ise arkaaşlarınız ile SMS, e-posta ya da sosyal medya platformları üzerinden paylaşabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir Android ekran görüntüsü alma uygulaması olan Screen Grabber'ı kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR