SETRMS 1.0 (Android)

SETRMS

1.0
SETRMS
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Popüler tesettür giyim markası SETRMS’in Android cihazlar için geliştirilen uygulaması sayesinde online alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Popüler tesettür giyim markası SETRMS’in Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen uygulaması sayesinde online alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tesettürlü hanımların vazgeçilmez markası SETRMS, bulunduğunuz her yerden alışveriş yapabilmenize olanak sağlayan mobil uygulaması ile oldukça avantajlı fiyatları da sizlere sunuyor. Mobile özel kampanyalar ve indirimlerden faydalanabileceğiniz, detaylı ürün fotoğrafları ve açıklamalarını inceleyebileceğiniz uygulamada kategorileri de inceleyebilirsiniz.

Beğendiğiniz ürünleri Facebook, Twitter, Google+ ve Pinterest hesaplarınızda paylaşmanıza da olanak sağlayan SETRMS uygulamasında satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize eklemeniz ve sonrasında ödeme şeklini seçmeniz yeterli oluyor. Siz de online alışverişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, SETRMS uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.