Slido 1.0.7 (Android)

Slido

Slido
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slido, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça bir oynanışa sahip olan blok eşleştirme oyunudur.

Slido, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri oldukça bağımlılık yapan bir blok eşleştirme oyunudur.

Farklı ve yenilikçi bir oynanışı sizlere sunan Slido'da amacınız oyun ekranının üst kısmından aşağı doğru kayan renkli blokları, oyun ekranı altında yer alan aynı renkteki sütunlarla eşleştirmeye çalışmaktır.

Bu eşleştirme işlemini yapabilmek için ekranın alt tarafında yer alan sütunları parmağınız yardımıyla dokunarak sağa sola kaydırmalı ve aynı renkteli bloklarla sütunları eşleştirmelisiniz.

Her doğru eşleştirme için ek puan alacağınız oyunda, arka arkaya yapacağınız başarılı eşleştirme işlemleri için ekstra puan kazanabilirsiniz. Oldukça kolay bir oynanışa sahip olan oyunda puanlarınız yükselmeye başladıkça yukarıdan düşen bloklarda yavaş yavaş hızlanmaya başlayacaktır ve bir yerden sonra gerçekten zorlanacağınızı söylemeden geçemeyeceğim.

Eğer oyun ekranının alt kısmında yer alan sütunlardan bir tanesi yanlış renk eşleştirmeleri nedeniyle tamamen yok olursa oyun sona eriyor ve aldığınız puan hanenize yazılıyor.

Google Play senkronizasyonu sayesinde yapmış olduğunuz yüksek skorları kaydeden oyunda, arkadaşlarınıza meydan okuyarak eğlenceli bir rekabet ortamı yaratabilirsiniz. Aynı zamanda liderler listesi üzerinde diğer oyuncuların almış oldukları puanları görüntüleyebilir ve bu listede kendinize yer bulabilmek için mücadele edebilirsiniz.

YORUMLAR