Snailboy

Snailboy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

yaratıcı bölüm tasarımlarıyla dikkat çeken Snailboy'da kaybolan kabuklarını toplamaya çalışan bir salyangoza yardım ediyoruz.

Snailboy son derece eğlenceli ve Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz fizik tabanlı bir oyundur. Oyunda kabuk konusunda biraz hassas olan bir salyangozu kontrol ediyoruz. Tüm kabukları düşmanları tarafından çalınan bu salyangoz bunları geri almakta kararlı ve biz de ona yardım etmeliyiz.

İlk bakışta Angry Birds'e benzer bir yapıya sahip olan Snailboy'daki amacımız bölümlere yerleştirilmiş olan kabukları toplamak. Bunun için salyangozu tutup fırlatıyoruz. Bunu yaparken oldukça dikkatli olmamız gerekiyor yoksa kabukları ıskalayabilir ve bölüme baştan başlamak zorunda kalabiliriz.

Snailboy'da ilk bölümler bu tarz bir oyundan beklendiği gibi kolay. İlerledikçe bölümler zorlaşıyor ve tamamlaması daha uzun zaman alıyor. Oyunun en ilgi çeken yanlarından biri de bölüm tasarımları ve kontrol hassasiyeti. Eğer siz de bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız, Snailboy'u mutlaka denemelisiniz.