Sniper Fury 1.0.0 (Android)
Sniper Fury
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,765

  • Üretici

    Gameloft

Sniper Fury mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

Sniper Fury, Asphalt 8 ve Modern Combat 5 gibi başarılı mobil oyunlarıyla yakından tanıdığımız Gameloft'un yeni yayınladığı FPS türünde bir keskin nişancı oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sniper oyunu olan Sniper Fury'de dünya çapında terörizme ve baskıcı askeri güçlere karşı savaş veren bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız masum insanları ve sivilleri korumak için uzun menzilli keskin nişancı tüfeğini kuşanıyor ve düşmanlarının peşine düşüyor. Biz de onun nişan almasına ve doğru anda tetiği çekere düşmanlarını avlamasına yardımcı oluyoruz.

Sniper Fury'de kahramanımıza verilen görevlerde belli hedefleri yok etmesi gerekiyor. Göreve başladığımızda ilk olarak hedefimizin yerini tespit ediyoruz ve sonrasında nişancı tüfeğimizin dürbünüyle zoom yaparak hedefimize ateş ediyoruz. Tüfeğimizin yakınlaştırma seviyesini dilediğimiz gibi ayarlayabilmekteyiz. Oyun boyunca askeri üslere sızıyoruz, gökdelenlere tırmanarak düşmanlarımızı avlıyoruz ve farklı mekanları ziyaret ederek düşmanlarımızla savaşıyoruz.

Sniper Fury oldukça yüksek grafik kalitesine sahip. Oyunun eksi yönü ise görevlerin çok kısa sürmesi ve görevlerden çok menülerle boğuşmanız.

YORUMLAR