Space Shooter: Galaxy Attack 1.269 (Android)

Space Shooter: Galaxy Attack

Space Shooter: Galaxy Attack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzay savaşlarına dahil olacağız.

Uzayda savaşmaya hazır olun. Zengin içeriği ile bizleri uzayın derinliklerine götürecek olan Space Shooter ücretsiz bir arcade oyunu olarak yayınlandı.

Harika görsel efektlerin yer aldığı yapım da oyuncular uzay araçları ile uzayın derinliklerinde birbirinden farklı tehlikeler ile karşı karşıya kalacaklar. Oyuncular ilerlemeye dayalı bir yapı içerisinde uzayın derinliklerine doğru yolculuk yapacaklar. Tabii bu süre zarfında da karşılarına çıkan güçlü uzaylıları etkisiz hale getirmeye çalışacaklar.

Yapım içerisinde görsel efektlerin kalitesi oldukça hoş olacak. 10 milyon oyuncu tarafından ilgiyle oynanan uzay oyunu tüm platformlar da ücretsiz olarak adından söz ettirmektedir. 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan mobil arcade oyunu ülkemiz oyuncularının da gönlünü fethetmeyi başarmıştı. Oyuncular ilerledikçe uzay aracını yükseltebilecek ve farklı silah modelleri ile güçlerini artırabilecekler.

Benzersiz birçok seviye ile oyuncular aksiyon dolu anlara tanıklık edecekler. Space Shooter ücretsiz bir arcade oyunu olarak oynanmaya devam ediyor.

YORUMLAR