Stress Check

Stress Check
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stress Check, zihinsel yada fiziksel stresinizi ölçme kiçin Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz yaratıcı ve etkileyici bir mobil uygulamadır.

Stress Check, kamera ve ışık özellikleri ile kalp atış hızınızı tespit eden ve böylelikle stresinizi ölçebilen yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Gerçek zamanlı stres ölçmeye yarayan uygulama sayesinde okul sonrası yada iş çıkışlarında stresinizi ölçerek ne kadar sakinsiniz yada gerginsiniz öğrenebilirsiniz.

Uygulama sayesinde yapabilecekleriniz:

  • Stres durumunuzu öğrenme
  • Farklı streslerin üzerinizdeki etkilerini belirlemek
  • Stresinizi kontrol etmenizi sağlamak
  • Stress azaltmak

Günlük yaşantılarımızda sınava girmek, topluluk önünde konuşma yapmak vb. olaylarda hepimizin kalp atış hızı artmaktadır. Kalp atış hızı ile birlikte vücudumuzdaki stres seviyesi de yükselmektedir. Stress Check sayesinde kalp atış hızınız ile bağlantılı bir şekilde stres durumunuzu öğrenebilir ve kendinizi kontrol altına alarak sakinleşebilirsiniz.

Uygulama ile ne kadar sık stres kontrolü yaparsanız, uygulama toplayacağı verileri o kadar verimli değerlendirir ve sonuçlar oluşturur. Yaptığınız tüm stres kontrollerini uygulama üzerinde kontrol edebilirsiniz.

Sizde daha az stres ile rahat bir yaşantı istiyorsanız bu uygulamayı ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR