Super Smashball 1.9 (Android)

Super Smashball

1.9
Super Smashball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Smashball, büyülü bir top ile birlikte korku dolu dövüşler yapabileceğiniz aksiyon dolu bir mobil oyundur.

Bir top ile birlikte neler yapabilirsiniz? Sanırım sayacak çok fazla fikriniz var. Peki, büyülü bir top ile neler yapabilirsiniz? İşte bu konuda bir fikriniz olduğunu düşünmüyoruz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Super Smashball oyunu ile birlikte büyülü bir topla dövüşmeye hazır olun.

Etrafınızda tehlikeli canlılar bulunmakta. Korku dolu ve acımasız olan bu canlılara karşı büyülü topla savunma yapmak zorundasınız. Super Smashball oyununda kötü niyetli canlıları ancak büyülü bir top durdurabilir. Büyülü top ise sizin kontrolünüzde. Hemen kendinizi toplamalı ve düşmanlara karşı savaşmaya başlamalısınız. Büyülü top karşısına çıkan her şeyi parçalıyor. Bu yüzden bu nesneyi dikkatli kullanmanızda fayda var. Eğer herhangi bir düşmana vuramazsanız tekrar dönüp vurma şansınız olmayabilir.

Super Smashball oyununda bol aksiyon ve dövüşle karşılaşacaksınız. Oyunda etkileyici grafiklerle hazırlanmış canlılar sizden birkaç eşya almak istiyorlar. Fakat bu canlılar size ulaşırlarsa onları tekrar durdurmak için şansınız olmayacaktır.

Etkileyici grafikleri ve aksiyon dolu müzikleri ile birlikte oynarken çok eğleneceğiniz Super Smashball oyununu hemen şimdi indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra dilerseniz hikaye bölümüne girebilir dilerseniz de rastgele düşmanları öldürebilirsiniz. İyi eğlenceler!

YORUMLAR