Swing Farter

Swing Farter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swing Farter'da gaz çıakrtarak ilerleyen bir karakteri kontrol ediyor ve engeller arasından geçerek en uzağa gitmeye çalışıyoruz.

Swing Farter özellikle beceri oyunları oynamaktan keyif alan Android kullanıcılarının mutlaka göz önünde bulundurması gereken oyunlar arasında yer alıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda yukarı doğru gaz çıkartarak ilerleyen bir karakteri kontrol ediyoruz.

Oyun hem mizahi yönüyle hem de yüksek beceri gerektiren yapısıyla dikkat çekiyor. Gaz çıkartarak ilerleyen karakter yüzlerimizi güldürse de sürekli sallanan engeller arasından geçerken meydana gelebilecek en ufak bir dengesizlik sinirlerimizi germeye yetiyor. Hassas dengeler üzerine kurulu olduğu için oyunu oynarken son derece dikkatli olmamız gerekiyor.

Bu tarz oyunların genel kuralı olan gidebildiğin kadar git mantığı bu oyunda da geçerli. Yüksek skorlar alabilmek için yükseğe çıkmamız gerekiyor. Elbette kazandığımız yüksek puanları Facebook ve Twitter üzerinden arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Hatta kendi aramızda keyifli bir rekabet ortamı bile oluşturabiliriz.

Swing Farter, genel olarak, eğlenceli bir oyun. Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız Swing Farter'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR