TeknolojiMAG

TeknolojiMAG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TeknolojiMAG teknolojiye ilgi duyan herkes tarafından mutlaka indirilmesi gereken bir teknoloji takip platformudur.

TeknolojiMAG teknoloji haberlerini yakından takip etmek isteyenlerin Android cihazlara tamamen ücretsiz olarak indirebilecekleri bir uygulamadır.

Uygulama temel olarak aralarında Tamindir Blog, Webrazzi.com, Shiftdelete.com, TeknoBlog, Chip.com.tr, Aorhan.com, TeknolojiOku gibi teknoloji alanında faaliyet gösteren sitelerin haberlerini derliyor.

Sürekli olarak güncellenen içeriğiyle kullanıcılara her zaman en son haberleri sunan TeknolojiMAG’da yer alan haberler zaman akışında sunuluyor. Bu akıştan ilginizi çeken haberleri seçerek içeriklerine erişim sağlayabiliyorsunuz. Sağ üstte yer alan arama fonksiyonunu kullanarak ilgi alanınıza giren herhangi bir kelimeyi aratabilirsiniz.

Uygulamaya girmediğiniz süre boyunca biriken haberleri okunmamışlar kısmından takip edebilirsiniz. Hoşunuza giden haberleri favorilerinize ekleyebilir ve hatta onları sosyal medya kanalları üzerinden paylaşabilirsiniz.

Sorunsuz geçişlere ve şık bir tasarıma sahip olan TeknolojiMAG teknolojiyi takip etmek isteyen herkes tarafından mutlaka kullanılmalı.

YORUMLAR