th 1.0.6 (Android)

th

th
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

th, beceri oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

th, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bağımlılık yaratan bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir. İlginç bir oyun yapısına sahip olan oyunda son derece sade bir tasarım diline yer verilmiş. Görsel öğelerle uyum içerisinde çalışan ses efektleri de oyuna keyif katan detaylar arasında.

Oyundaki temel amacımız ekranın üst bölümünde bulunan topa, aşağı kısımda bulunan topu ulaştırmak. Ekrana tıkladığımız zaman kontrolümüzdeki top serbest kalıyor ve yukarı doğru yükselmeye başlıyor. Elbette bu süreç pek kolay ilerlemiyor çünkü ekranın aşağısından yukarısına kadar olan mesafede pek çok engel bizleri bekliyor. Bu engeller ilk birkaç bölümde daha kolay bir dizilime sahipler. Bölümleri geçtikçe engeller artıyor ve işimizi önemli ölçüde zorlaştırıyorlar.

th'de toplam 100 bölüm bulunuyor. Bu tarz bir oyun için yeterli sayıda bölüm sunulduğunu söyleyebiliriz. Sade bir altyapıya sahip olduğu için daha fazla bölüm olsa oyunseverleri sıkabilirdi. En nihayetinde yaptığımız şeyler çok çeşitli değil ve bir süre sonra sürekli aynı şeyleri yapıyor hissine kapılabiliyoruz.

Beceri oyunlarının vazgeçilmez öğeleri arasında yer alan skor tabloları th'de de bulunuyor. Skor tablolarının görevi hem rekabet ortamı yaratmak hem de oyuncuları daha fazla oynamaya sevketmek. Açıkçası başarılı olduğunu da belirtmemiz gerek.

Genel olarak th, beceri oyunları oynamaktan keyif alan herkesi etkileyecek türden bir yapım. Eğer boş zamanlarınızı refleks ve beceri oyunlarından hoşlanıyorsanız th ideal bir seçenek.

YORUMLAR