The Final Take

The Final Take
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Final Take mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

The Final Take eğer mobil cihazlarınız üzerinde ürpertici bir korku oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebieceğimiz bir oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir korku oyunu olan The Final Take'de oyuncular bir şehir efsanesinin izini sürüyorlar. Oyunda temel olarak farklı karakterlerin arkasındaki karanlık geçmişi araştıran bir kahramanın yerine geçiyoruz. Bu kayıp insanların arkalarında kalan tek şey ise özel video kayıtlar. Kaybolan insanlar ne kadar birbirlerini tanımayan, farklı kişiler olsalar da geride bıraktıkları videoların hepsi ortak bir yöne sahip. İşte biz de bu bağdan yola çıkarak bu insanların başına ne geldiğini çözmeye çalışıyoruz.

Oynanış olarak ünlü korku oyunu Outlast benzeri bir yapı sunan The Final Take'de genellikle karanlık ve ıssız mekanları ziyaret ederek bu üpertici yerlerde kayıp insanlarla ilgili ipuçlarını, notları, ve video kayıtlarını arıyoruz. Karanlık içinde yolumuzu bulabilmek için de kameramızın ışığını kullanıyoruz. Oyun boyunca farklı düşmanlarla karşılaşmaktayız. Oyunda tehlike ile karşılaştığımızda ise saklanmak ve düşmanlarımızı atlatmak en mantıklı çözüm.

The Final Take'de 80'lü yıllarda yaygın olan VHS kasetlerinin sunduğu görüntüyü başarılı bir şekilde uygulayan bir görüntü filtresi yer alıyor. Oyunun atmosferi oldukça başarılı, grafikler de tatmin edici kalitede.

YORUMLAR