The WUUUUUUUUUUUU

The WUUUUUUUUUUUU
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The WUUUUUUUUUUUU sesinizi kullanarak oynadığınız oldukça başarılı bir mobil oyun

The WUUUUUUUUUUUU daha önceden karşımıza çıkmayan oldukça ilginç bir oyun yapısına sahip olan, ister tek başınıza, ister arkadaşlarınızla birlikte bolca eğlenmenizi sağlayan bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan The WUUUUUUUUUUUU, oyun yapısı olarak klasik Android oyunlarından gayet farklı bir yapıya sahip. Oyunda temel olarak minik yaratıklara yardımcı olmaya çalışan WUUUUUUUUUUUU adlı garip bir canavarı yönetiyoruz. Pörtlek gözlü kahramanımızı dokunmatik kontroller veya hareket sensörleri yerine sesimizle kontrol etmekteyiz. WUUUUUUUUUUUU'nun kafasında bir platform yer alıyor. Ekranın yukarısından ise farklı renkte minik yaratıklar aşağıya doğru düşüyor. Bize düşen görev ise aşağıya düşen yaratıkları 3 farklı katta yer alan, kendileriyle uyumlu renkte olan kulübelere yönlendirmek. Bu iş için WUUUUUUUUUUUU'nun yükselip alçalmasını sağlıyoruz ve kafasındaki platformu ihtiyaç duyulan katın seviyesine göre yerleştiriyoruz. WUUUUUUUUUUUU'nun yükselip alçalması için ise sesimizi kullanmaktayız.

The WUUUUUUUUUUUU yaratıcı oyun yapısıyla oyundan bolca keyif almanızı sağlıyor. Oyunu isterseniz tek başınıza, isterseniz arkadaş grubunuzla oynayabiliyorsunuz. Oyunda ses algılama hassasiyetini belirlemenize de imkan veriliyor.

YORUMLAR