Thrive Island 1.06 (Android)

Thrive Island

Thrive Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Thrive Island'da adada tek başına kalan bir karakteri kontrol ediyoruz ve hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Thrive Island korku ve merakı bir arada sunan bir oyun. Adada tek başına kalmış bir karakteri kontrol ettiğimiz bu oyunda hayatta kalmaya çalışıyoruz. Tehlike dolu ortamlarda tek başımıza olduğumuz için korku seviyesi de bir hayli yükseklerde seyrediyor. Hal böyle olunca elimizden düşüremeyeceğimiz bir oyun ortaya çıkıyor.

Ekranda yer alan kontrol mekanizmasını kullanarak karakteri kontrol edebiliyor, adada bulunan materyalleri toplayarak kendimize araç gereç yapabiliyoruz. Farklı materyalleri ve objeleri kombine edip ortaya kullanışlı aletler çıkartmak mümkün. Gece ve gündüz dönüşümlerine kadar ayarlanmış olan Thrive Island’da her şey gerçekçi bir çizgide ilerlemekte. Karanlık ormanlar, kıyılar, çalılıklar ve diğer her türlü çevresel detaya sahip olan oyunu özellikle gece karanlık bir ortamda kulaklıklarınızla oynarsanız daha fazla keyif alırsınız.

Genel olarak başarılı bir oyun yapısına sahip olan Thrive Island oyunseverlere keyifli bir deneyim vaat ediyor. Eğer siz de bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız Thrive Island’ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR