ThrowBack

ThrowBack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ThrowBack, Android cihazlarınız aracılığıyla çektiğiniz fotoğrafları ileri bir tarihte sizlere yollayan ücretsiz bir uygulamadır.

ThrowBack, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri aracılığıyla çektikleri fotoğrafları gelecek bir zamanda kendilerine gönderen ücretsiz ve yaratıcı bir fotoğraf çekme uygulamasıdır.

Çektiğiniz fotoğrafları akıllı telefonunuz veya tabletiniz üzerine kaydetmeyen uygulama, çekmiş olduğunu fotoğrafları 1 ayla 5 yıl arasında değişen bir süre sonrasında e-posta aracılığıyla size göndererek geçmiş günlerinizi hatırlamanıza olanak sağlamaktadır.

Size fotoğraflarınızı tam unuttuğunuz anda tekrar hatırlatacak olan uygulama oldukça yaratıcı bir fikirle ortaya çıkmıştır ve eski günlerini hatırlamak isteyen kullanıcılar için oldukça eğlenceli bir yol sunmaktadır.

Oldukça basit bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı gayet kolaydır. Tek yapmanız gereken fotoğraflarınızı çekmek ve fotoğrafların gelecekte hangi e-posta adresleriyle paylaşılmasını istediğiniz belirlemektir.

Sıradan fotoğraf çekme uygulamalarından sıkıldıysanız ve farklı bir fotoğraf çekme deneyimi yaşamak istiyorsanız ThrowBack'i denemenizi öneririm.

YORUMLAR