Titrettin Beni

Titrettin Beni
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Titrettin Beni uygulaması Hep Yek filminde Gürkan karakterini canlandıran ünlü oyuncu Gökhan Yıkılkan'ın unutulmaz sahnesini akıllı telefonlarınıza getiriyor.

Titrettin Beni uygulaması, komedi türündeki yerli yapım Hep Yek'in en eğlenceli sahnelerinden bir tanesini Android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerine taşıyarak sizlerle buluşturuyor.

Başrollerini Fırat Tanış, Gürkan Uygun, İnan Ulaş Torun ve Gökhan Yıkılkan gibi oyuncuların paylaştığı Hep Yek filminde Gürkan karakterini canlandıran Gökhan Yıkılkan'ın "Titrettin Beni" dediği sahneyi Android cihazlarınız üzerine taşıyan uygulama, hem sizin hem de arkadaşlarınızın yüzünü güldürmeye aday.

Gürkan'ı titrettirmek için yapmanız gereken şey ise oldukça basit; ekranda yer alan Gürkan resminin üzerine parmağınızla dokunarak o komik mi komik sahneyi arka arkaya oynatmak.

Hep Yek filmini sevdiyseniz ve filmin bu unutulmaz sahnesini her an yeniden yaşamak istiyorsanız, Titrettin Beni uygulamasını hemen Android akıllı telefon ve tabletleriniz üzerine indirin.

İşte o unutulmaz "Titrettin Beni" sahnesi ve filmin fragmanı:

YORUMLAR