Torture My Boyfriend

Torture My Boyfriend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Torture My Boyfriend aldatan sevgilisinden intikam almaya çalışan kızın nefret dolu hikayesini konu alıyor.

Torture My Boyfriend, aldatan sevgilisinden intikam alan bir kızın hikayesini konu edinen bir yapım. Aslında ortada hikaye olduğu söylenemez. Ekranda elleri zincirli bir adam var ve önümüzde duran işkkence aletlerinden istediğimizi seçip onun canını yakmaya çalışıyoruz.

Oyunu birkaç dakika oynadıktan sonra sıkılmak işten bile değil. Her şey çok monoton bir çizgide ilerliyor. Açıkçası bu kategoride birçok oyun test etmiştik ve benzer çizgide ilerleyen oyunlar da vardı. Fakat Torture My Boyfriend eğlence konusunda biraz daha kısıtlı kalıyor. Grafik olarak da iyi şeyler söylemek pek mümkün değil. Buna ek olarak oyunda çok az şey sunuluyor ve oyuncular yeterince serbest bırakılmıyor. Dolayısıyla oyundan keyif almak zor bir hale geliyor.

Çok fazla bir özellik sunmadığından dolayı Torture My Boyfriend’in değerlendirebileceğimiz çok az noktası var. Genel olarak pek fazla keyif alamadığımız bir oyun olan Torture My Boyfriend’i „keyifsiz oyun nasıl olur“ sorusunun cevabını almak için bile oynayabilirsiniz.

YORUMLAR