Traffic Racer Motorbike 3D

Traffic Racer Motorbike 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Traffic Racer Motorbike akan trafikte ilerlemeye çalıştığımız eğlenceli bir oyun.

Traffic Racer Motorbike mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir yarış oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunu hem tablet hem de akıllı telefonlarımız üzerinde oynama şansına sahibiz.

Oyun genel yapı itibariyle sonsuz koşu oyunlarını anımsatıyor. Düz bir hat üzerinde ilerleyen karakteri kontrol ediyor ve etraftaki diğer araçlara çarpmamaya çalışıyoruz. Elbette bu esnada yapmamız gereken bir şey daha var o da yoldaki puanları toplamak. Trafik sürekli olarak aktığı için çok dikkatli olmamız gerekiyor. Tehlikeli hamleler yaptıkça ek puanlar alıyoruz.

Traffic Racer Motorbike'ta tam tamına beş farklı araç bulunuyor. Bu araçlar farklı özelliklere ve tasarımlara sahip. Bu kategoride yer alan diğer oyunlarda da sıkça rastladığımız gibi Traffic Racer Motorbike'ta da çok sayıda güçlendirici mevcut. Bunlar performansımızı artırarak daha fazla puan almamızı sağlıyor.

Oyuna genel bir değerlendirme yapmak gerekirse çok orijinal değil fakat katerisinin iyi temsilcilerinden biri. Boş zamanlarınızda keyifle oynayabilirsiniz.