Ttec

Ttec
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ttec Android uygulaması ile mobil cihazınız ve bilgisayarınız için uygun aksesuarlara göz atabilirsiniz.

“İyi fiyat, iyi ürün” sloganı ile akıllı telefon, tablet ve bilgisayar kullanıcılarına aksesuar satışı yapan Ttec’in yüzlerce ürününe artık Android telefon ve tabletinizden de ulaşabilirsiniz.
Orijinal ürün garantisi, hızlı kargo ve güvenli alışveriş ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan Ttec’in resmi Android uygulaması farklı kategoride yüzlerce mobil ve pc aksesuarını bünyesinde barındırıyor.

Ttec Android uygulaması sekmelerden oluşan modern ve sade arayüz tasarımı ile geliyor. Kategoriler sekmesinde bluetooth kulaklıktan taşınabilir belleğe kadar 5 farklı ürün grubu yer alıyor. Cihazlar sekmesinde Apple, HTC, LG, Samsung, Nokia, General Mobile, BlackBerry, Sony, Turkcell marka telefon ve tabletlerle uyumlu aksesuarla listeleniyor. Listeden cihazınızı seçiyor ve cihazınızla uyumlu tüm aksesuarlara anında ulaşabiliyorsunuz. Ttec’in en çok sattığı ürünleri mi merak ediyor, yeni gelen ürünlere de şöyle bir göz atmak mı istiyorsunuz? Öne çıkanlar bölümünden bu merakınızı gidermeniz mümkün. Her zaman olmasa da fiyatı düşen ürünleri takip etmeniz için de Kampanyalar bölümü oluşturulmuş.

Ttec Android uygulamasının tek eksisi; satın alma seçeneği sunmaması. Bu da güncellemeyle düzeltilecek bir sorun. Bunun haricinde hiçbir eksiği yok. Eğer cihazlarınız için Ttec ürünlerini tercih ediyorsanız bu uygulamayı kesinlikle indirin.

YORUMLAR