Tuşla

Tuşla
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çağrı merkezlerindeki uzun bekleme süreleri ve tuşlama aşamalarını kolayca atlatabilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Tuşla uygulamasıyla, çağrı merkezlerine yapacağınız aramalarda bekleme sorununa son verebilirsiniz.

Firmaların çağrı merkezlerini herhangi bir nedenden dolayı aradığımızda, ilgili departmana ulaşmak için bir sürü tuşa basmamız gerekiyor. İlgilendiğimiz departmana kolayca ulaşabileceğimiz çağrı merkezleri mevcut, fakat bazılarında kolay kolay bulamadığımız zamanlar da oluyor. Bu sorunun çözümü için geliştirilen Tuşla uygulaması; bankalar, GSM şirketleri, kargo şirketleri, alışveriş siteleri, hava yolları gibi 400 firmanın çağrı merkezine ulaşabilme imkanı sunuyor. Firmayı seçtikten sonra, hangi hizmeti almak istiyorsanız seçerek, uygulamanın çağrı merkezini arayıp sizin yerinize tuşlama yapmasını sağlayabilirsiniz.

Çağrı merkezlerindeki departmanlara kolayca ulaşma imkanı sunan ve bekleme sorununu büyük ölçüde azaltan Tuşla uygulaması 44 farklı firmanın menülerini görsel olarak da sunuyor. Uygulama üzerinden ulaşabileceğiniz firmalar; 444Çiçek, Çiçek Sepeti, Kliksa, n11, Sahibinden, Trendyol, Akbank, Denizbank, Halkbank, Odeabank, Yapı Kredi, Alo ASİST, Pronet, Anadolu Jet, Atlas Jet, Kamil Koç, Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Pegasus, TCDD, THY, Varan, Aras Kargo, MNG Kargo, UPS Kargo, Yurtiçi Kargo, Avea, Turkcell, Vodafone, AXA Sigorta, D-Smart, Türksat Kablo, ETS Tur, Jolly Tur, Tatil.com, Mediamarkt, Migros, Teknosa, Vatan Bilgisayar, Medipol Hastaneleri, Samsung, Superonline, Türk Telekom, Tuttur.com…

YORUMLAR