Vovu 1.0.3 (Android)

Vovu

Vovu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vovu, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir bulmaca oyunudur.

Vovu, ülkemizdeki bağımsız geliştiricilerin ellerinden çıkmış gerçekten başarılı bir bulmaca oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, hem kendi türünde sizi zorlayabilecek bir oyuna dahil olacak hem de rahatlatıcı müziğin tadını çıkaracaksınız. Her yaştan insanın mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum ve dilerseniz Vovu'yu biraz daha ayrıntılı anlatmak istiyorum.

Vovu'nun grafikleri oluşturulurken minimal olmasına dikkat edilmiş ve bulmaca oyunları daha çok odaklanma gerektirdiğinden bu tercihin iyi olduğunu söyleyebilirim. Boş vakitlerinizi değerlendirmek için oynayabileceğiniz oyundaki müziklere ise ayrı bir parantez açmakta fayda var, rahatlatıcı piyano ve doğa sesleriyle zamanınızı huzurlu bir şekilde değerlendirebiliyorsunuz. Kolayca öğrenebileceğiniz bir oyun mekaniği ve gece modunu da içeren 2 farklı arayüz olduğunu da söylemeden geçmeyelim. Her bölümde farklı stratejiler deneyerek ilerleyebilirsiniz. 

Son derece başarılı bir yerli oyun olan Vovu'yu ücretsiz indirebilirsiniz. Bu türdeki oyunları seviyorsanız pişman olmayacağınızı garanti ederim.

YORUMLAR